کتاب اخلاق پروژه


  • دسته‌بندی: دانشگاهی
  • عنوان: اخلاق پروژه
  • ناشر : انتشارات دانشگاه تهران
  • نویسنده : آکور جوناسون ؛ هلگی اینگاسون
  • مترجم : دکتر سعید نظری توکلی
  • شماره تلفن ناشر : 88338712
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر :
بخشی از کتاب:

ناشر هنوز متنی قرار نداده است

نظرات
5 0
حسین

• من استانداردهاي برتر امانت و رفتار حرفه‌اي را رعايت خواهم کرد • من مسئوليت اقدامات خود را بر عهده مي‌گيرم • من با صداقت و عدالت رفتار خواهم کرد • من ديگران را تشويق خواهم کرد که بصورت حرفه‌اي و اخلاقي عمل نمايند کدهاي اخلاقي توسعه داده شده توسط PMI بر پايه چهار اصل ارزشي مسئوليت، احترام، صداقت و عدالت بنا نهاده شده است.

پاسخ

13 0
نگار

امروزه با توجه به گسترش مدرنیته در زندگی بشر و فشارهای فروان روحی و روانی و فیزیکی که به افراد درجوامع پیچیده امروزی وارد می شود نقش اخلاق بیش از گذشته در سازمان ها مطرح شده است پروژه ها نیز با توجه به حجم بالای منابع مالی مورد نیاز و همچنین فشارهای کاری فراوان در طول پروژه از این اصل مستثنی نیستند.

پاسخ

3 0
مهدی

موفقیت یا عدم موفقیت هر سازمانی در گرو رعایت اصول اخلاقی توسط آن سازمان و توجه به مسئولیت اجتماعی است که بر عهده دارد

پاسخ

11 0
نگار

امروزه با توجه به گسترش مدرنیته در زندگی بشر و فشارهای فروان روحی و روانی و فیزیکی که به افراد درجوامع پیچیده امروزی وارد می شود نقش اخلاق بیش از گذشته در سازمان ها مطرح شده است پروژه ها نیز با توجه به حجم بالای منابع مالی مورد نیاز و همچنین فشارهای کاری فراوان در طول پروژه از این اصل مستثنی نیستند.

پاسخ

2 0
ناهید

این کتاب تجربه گسترده و متنوع در مدیریت پروژه و برنامه‌ریزی شامل مدیریت پروژه‌ها و برنامه‌های رعایت اصول اخلاقی و فناوری اطلاعات هست

پاسخ

3 0
زهرا

رعایت اخلاق و انصاف یکی از ضرورت های هر کار و پروژه ای به شمار می آید. کتاب اخلاق پروژه تلاش کرده تا به این مهم بپردازد و به تبیین فلسفی و تبیین مبانی دانش اخلاق حرفه ای و لزوم توجه به اخلاقیات در کار و سازمان پرداخته است.

پاسخ

3 0
نسرین

موفقیت یا عدم موفقیت هر سازمانی در گرو رعایت اصول اخلاقی توسط آن سازمان و توجه به مسئولیت اجتماعی است که بر عهده دارد.

پاسخ

1 0
شکیبا

وقتی صحبت از پروژه به میان میاد شاید اخلاق پروژه به اندازه‌ی بقیه‌ ی قسمت ها مهم به نظر نیاد در صورتی که در عمل چنین چیزی نیست. رعایت یک سری چهارچوب هاو قوانین رو می‌طلبه که البته در بسیاری از موارد منطبق و مشابه اخلاق سازمانی حاکم در کل مجموعه هست.

پاسخ

2 0
فرزاد

کتاب حاضر، به چگونگی و نقش اخلاق در مدیریت درست پروژه می‌پردازد. مؤلف در فصل اول به موضوع‌هایی از قبیل اهمیت و ضرورت اخلاق و جایگاه آن در اسلام و دیدگاه فلاسفه درباره آن می‌پردازد.

پاسخ

154 0
محمد

مسئولیت‌پذیری به معنی پذیرش مالکیت و عواقب تصمیم‌هایی که گرفته‌ایم، تصمیم‌هایی که می‌بایست بگیریم و نگرفته‌ایم، کارهایی که کرده‌ایم و کارهایی که می‌بایست بکنیم و نکرده‌ایم است. به عنوان مثال برخی از عوامل سازمان‌های کارفرمایی بزرگ که عملا از ارائه هر تاییدی در پروژه هراسان هستند، زیرا نگرانند که زمانی در آینده به خاطر تاییدی که داده‌اند از سوی سازمانشان زیر سوال بروند، عملا مسئولیت‌پذیر نیستند.

پاسخ

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.